Mobirise Website Builder

arch. Łukasz Bulga

Architekt, absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, zrzeszony w Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów RP, uprawniony do projektowania bez ograniczeń.
Doświadczenie zawodowe zdobyte przy projektowaniu architektury przemysłowej oraz mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej. W swojej praktyce wykonywał projekty z zakresu rewitalizacji obiektów poprzemysłowych oraz aranżacje wnętrz komercyjnych i prywatnych. Poszukujący inspiracji w formach industrialnych, czerpiący z idei minimalizmu twórca dbający o spójność kompozycji. Projekty prezentuje w formie fotorealistycznej dzięki rozwijanej pasji do grafiki 3D i animacji.

Mobirise Website Builder

proj. krajobrazu Bogumiła Bulga

Minimalistka czerpiąca pełnymi garściami z założeń modernizmu, postmodernizmu i wschodnich filozofii zachowania równowagi i spójności między naturą, a tkanką miejską.

Absolwentka kierunków „Gospodarka przestrzenna” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz „Kształtowanie i pielęgnacja terenów zieleni” na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Miłośniczka dobrego, kreatywnego designu i ponadczasowej elegancji. Bez strachu i kompleksów kształtuje przestrzeń w wielkim i małym formacie niezależnie od przyjętego stylu. Profesjonalistka realizująca fotorealistyczne wizualizacje swoich projektów w technologii 3d. Po godzinach zapalona ogrodniczka ceniąca uprawy prowadzone w naturalny sposób.

© B ELEMENT - Wszelkie prawa zastrzeżone

Made with ‌

Landing Page Maker